//page[@id='urzadzenia-cut/easycut40s']/ancestor::page EasyCUT 40s : urządzenie PLAZMA -->
logo

CENTROMET
(22) 654 81 60

EasyCUT40s

SPARTUS®
EasyCUT 40sNIEWIELKA PRZECINARKA PLAZMOWA DO PRACY W TERENIE.

1 / 6bezstykowe

Dane techniczne

Napięcie zasilania ~1 × 230V ± 10% 50 / 60 Hz
Natężenie prądu cięcia [A]20 – 40
Maks. grubość cięcia [mm]16
Cykl pracy [%]30
PARAMETRY PLAZMA
Napięcie wyjściowe pracy [V]88 - 96
Zalecane ciśnienie robocze [bar]4.5
Post-gaz [s] tak
Bezstykowe zajarzenie łuku bez HF tak
2T / 4Ttak
POZOSTAŁE PARAMETRY
Pobór prądu [A] 31
Współczynnik mocy (cosφ) 0,73
Sprawność η [%] 77
Klasa izolacji H
Stopień ochrony IP21S
Waga [kg] 6,5
Wymiary [mm] 440 × 145 × 245


 
 

pobierz ulotkę Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Opis:

SPARTUS® EasyCUT 40s to przecinarka plazmowa, której regulacja prądu cięcia mieści się w zakresie 20 - 40A. Nowoczesne technologie zastosowane do produkcji urządzenia pozwoliły na stworzenie źródła o niewielkiej wadze i wymiarach. Urządzenie daje możliwości cięcia metali i wszelkich materiałów przewodzących prąd elektryczny. Maksymalna grubość cięcia elementów to 16mm.

Przecinarka posiada prosty i przejrzysty panel funkcyjny pozwalający łatwo sterować maszyną, nawet w rękawicach. Przełącznik trybu 2T/4T umożliwia pracę z uchwytem według preferencji użytkownika. Panel przedni wyposażony jest również w gniazdo SK35 oraz centralny wtyk do montażu uchwytu plazmowego.

EasyCUT 40s wyposażony jest w reduktor ciśnienia z blokiem filtrującym, który montuje się z tyłu obudowy, w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym (chroniony blok przygotowania powietrza przed uszkodzeniem np. w trakcie przenoszenia).

Przecinarka posiada wbudowany system bezstykowej inicjacji łuku pilotażowego bez wysokiej częstotliwości HF – zapewnia doskonałą jakość cięcia, przy wydłużonej żywotności części eksploatacyjnych.

SPARTUS® EasyCUT 40s w pakiecie gotowym do pracy zawiera przewód masowy i uzbrojony w części uchwyt plazmowy - SPARTUS® SP45H o długości 4m.

Przykładowe zastosowanie: prace warsztatowe, prace remontowe w terenie.

EasyCUT 40s pakiet SP45H 4m:

Źródło EasyCUT 40s

Uchwyt SPARTUS® 45H 4m

Filtr powietrza z reduktorem

Przewód masowy

Instrukcja obsługi

Cena katalogowa netto [PLN]:
cena

* używany z osłoną dyszy - 6 otworów (60389)

Strona główna Kontakt Mapa strony