//page[@id='urzadzenia-cut/easycut40sl']/ancestor::page EasyCUT 40sL : urządzenie PLAZMA -->
logo

CENTROMET
(22) 654 81 60

EasyCUT40sl

SPARTUS®
EasyCUT 40sLPRECYZYJNA I LEKKA PRZECINARKA PLAZMOWA DO PRACY W TERENIE

1 / 6bezstykowe

Dane techniczne

Napięcie zasilania ~1 × 230V ± 10% 50 / 60 Hz
Natężenie prądu cięcia [A]20 – 40
Maks. grubość cięcia [mm]16
Cykl pracy [%]30
PARAMETRY PLAZMA
Napięcie wyjściowe pracy [V]88 - 96
Zalecane ciśnienie robocze [bar]4.5
Post-gaz [s] tak
Bezstykowe zajarzenie łuku bez HF tak
POZOSTAŁE PARAMETRY
Pobór prądu [A] 31
Współczynnik mocy (cosφ) 0,73
Sprawność η [%] 77
Klasa izolacji H
Stopień ochrony IP21S
Waga [kg] 6,5
Wymiary [mm] 415 × 145 × 245


 
 

pobierz ulotkę Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Opis:

EasyCUT 40sL – PRECYZYJNA I LEKKA PRZECINARKA PLAZMOWA DO PRACY W TERENIE 

SPARTUS® EasyCUT 40sL to niewielkich rozmiarów inwertorowa przecinarka plazmowa. Urządzenie w sposób łatwy i precyzyjny umożliwia cięcie metali oraz innych materiałów przewodzących prąd elektryczny. Jej konstrukcja opiera się na nowoczesnych technologiach, które łączą dużą mocy cięcia z kompaktowymi wymiarami.

MOC I PRECYZJA CIĘCIA

EasyCUT 40sL umożliwia regulację prądu cięcia w zakresie 20 - 40A, idealne dopasowując się do potrzeb użytkownika. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom urządzenie posiada moc zdolną do cięcia powierzchni o maksymalnej grubości 16mm. Przecinarka posiada 2 tryby pracy:
CUT
- cięcie ciągłe oraz GRID - cięcie przerywane, niezwykle przydatne podczas cięcia krat lub siatek.

INNOWACYJNA KONSTRUKCJA

EasyCUT 40sL stworzony z myślą o nowoczesności, która skupia się na lekkości oraz kompaktowych wymiarach. Dzięki temu urządzenie jest wszechstronne i idealnie nadaje się zarówno do prac warsztatowych, jak i remontowych w terenie.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Dodatkową zaletą urządzenia jest nowoczesny i intuicyjny panel sterowania. Gniazdo SK35 oraz centralny wtyk do montażu uchwytu plazmowego to dodatkowe udogodnienia, które ułatwiają przygotowanie przecinarki do pracy.

BEZAWARYJNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

EasyCUT 40sL stworzono również z myślą o wytrzymałości, Reduktor ciśnienia z blokiem filtrującym zapewnia ochronę przed uszkodzeniami, a także wydłuża żywotność części eksploatacyjnych. Bezstykowa inicjacja łuku pilotażowego to kolejna zaleta, gwarantująca doskonałą jakość cięcia i bezawaryjne działanie.

GOTOWOŚĆ DO PRACY

W zestawie z przecinarką SPARTUS® EasyCUT 40sL znajduje się przewód masowy oraz uzbrojony w części uchwyt plazmowy SPARTUS® SP45H o długości 4m. Dzięki tak skomponowanemu pakietowi urządzenie jest w pełni gotowe do pracy.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Przecinarka doskonale sprawdzi się podczas prac warsztatowych oraz remontowych w terenie. To narzędzie, które przyspieszy projekty i zapewni efektywność w każdym miejscu i sytuacji.

 

SPARTUS® EasyCUT 40sL łączy w sobie moc, precyzję i innowacyjność. Dostarcza rozwiązania, które pozwalają na szybkie i dokładne cięcie elementów przy minimalnym wysiłku, jednocześnie zachowując trwałość i niezawodność.

EasyCUT 40sL pakiet:

Źródło EasyCUT 40sL

Uzbrojony w części uchwyt SPARTUS® 45H 4m*

Filtr powietrza z reduktorem

Przewód masowy

Wężyk gazowy

Instrukcja obsługi


* używany z osłoną dyszy - 6 otworów (60389)
Strona główna Kontakt Mapa strony