//page[@id='urzadzenia-mma/easyarc0']/ancestor::page EasyARC200: urządzenie MMA -->
logo

CENTROMET
(22) 654 81 60


EasyARC 200

SPARTUS®
EasyARC 200PRZENOŚNA SPAWARKA O NIEZAWODNEJ MOCY

1 / 7

Dane techniczne

Napięcie zasilania ~1× 230V ± 10% 50 / 60 Hz
Natężenie prądu spawania [A]30 – 200
Cykl pracy [%]60
Napięcie biegu jałowego [V]66
Spawanie TIGLift DCtak
Spawanie VRDtak
POZOSTAŁE
Hot Starttak
Arc Forcetak
Anty-Sticktak
Pobór prądu [A]32,2
Współczynnik mocy (cosφ)0,93
Sprawność η [%]85
Klasa izolacjiF
Stopień ochronyIP21s
Waga [kg]4
Wymiary [mm]283 x 132 x 198
pobierz ulotkę Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Opis:

SPARTUS® EasyARC 200 to niewielkich rozmiarów spawarka, która została skonstruowana w oparciu o zaawansowaną technologię inwertorową z wykorzystaniem tranzystorów mocy IGBT. Umożliwia spawanie elektrodą otuloną MMA oraz TIG Lift DC z zajarzeniem łuku przez potarcie.

EasyARC 200 zasilana jest z jednofazowej sieci o napięciu 230V, co oznacza, że można jej używać w różnych miejscach, zarówno w warsztacie, jak i na terenie. Regulacja prądu spawania mieści się w zakresie od 30 do 200A, dając możliwość elastycznego dostosowania się do różnorodnych zadań spawalniczych. Urządzenie posiada moc niezbędną do spawania elektrodami otulonymi o średnicy do 5,0mm.

EasyARC 200 cechuje się wysoką wydajnością i niskim zużyciem energii dzięki opcji VRD. Dodatkowo posiada funkcje wspomagające proces spawania takie jak: - ARC FORCE - zapewnienia stabilizację procesu spawania poprzez automatyczną regulację prądu spawania w przypadku zmiany długości łuku.
- HOT START - ułatwia inicjację łuku spawalniczego przez krótkotrwałe zwiększenie prądu spawania na początku procesu
- ANTY-STICK - zapobiega przyklejaniu elektrody do materiału spawanego w przypadku wystąpienia zwarcia lub ustawienia zbyt niskiego prądu spawania

Wbudowany wyświetlacz umożliwia precyzyjną kontrolę parametrów spawania. Płynna regulacja prądu umożliwia dostosowanie się do różnych rodzajów materiałów i grubości elektrod.

SPARTUS® EasyARC 200 to niezawodne narzędzie, które sprawdzi się w wielu branżach, takich jak przemysł lekki, gospodarstwo rolne, prace remontowe w terenie oraz prace warsztatowe. prace warsztatowe.

Pakiet EasyARC 200:

Źródło SPARTUS® EasyARC 200

Uchwyt elektrodowy

Przewód masowy

Instrukcja obsługi

Strona główna Kontakt Mapa strony